Klub deskových her

Moderní společenské hry postupně pronikají do našeho života jako skvělá možnost, jak aktivně trávit volný čas, jako protipól většinou pasivní "počítačové" zábavy. Moderní deskové hry nejsou však jen pouhou zábavou: podporují rozvoj logického myšlení, kombinačních schopností, zlepšují komunikační dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a přispívají také k rozvoji vyjadřovacích schopností. V neposlední řadě učí příjímat porážku i vítězství.

Přesný program klubu budeme vytvářet společně vždy na prvním setkání v novém měsíci. K dispozici máme v současné době více než 40 vlastních různých her (např. Alhambra, Cable Car, Carcassonne, Cesta kolem světa za 80 dní, Citadela, Doba kamenná, Dominion, Farmáři, Královské rošády, Osadníci z Katanu, Poštovní kurýr, Tikal, Továrník, Trans Europa, Vikingové, ...) Předpokládáme, že součástí činnosti klubu budou i turnaje v některé z her, které se v daném období budeme věnovat.

Rádi uvítáme jak děti, které svět deskových her teprve začínají objevovat, tak i zkušenější zájemce, kteří si již deskové hry oblíbili a rádi si vyzkouší další, či poměří své síly s ostatními.

   
 
 
Web-soul
Copyright © 2011 Regionální poradenské pracoviště při ZŠ a MŠ Dolní Břežany
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2